Links

Playground Comedy
Mijn comedybureau! Leverancier van allerlei comedyavonden en andere voorstellingen. Check de mogelijkheden en artiesten uit!

Of speciaal voor bedrijven en andere exclusieve events zie Comedy Spot

Met nieuwtjes en bijzondere aankondigingen van shows zitten wij op Facebook

Volg mij en Playground Comedy bijvoorbeeld ook via Twitter

Camedy
Hét platform voor stand-up comedy en cabaret.

Get Events
Voor een leuk uitje in Amsterdam moet je daar zijn!
Of ga naar  Dagje in Amsterdam
Voor losgevochten Belgische comedians zie www.independentcomedy.be
Lees recensies over comedy en cabaret op: www.cabaretmeter.nl
Voor juridisch advies o.a. over auteursrechten ga naar Igor List
Voor een leuk uitje en goede deal in regio West-Friesland ga naar: WF Deals
Of ga letterlijk los met je gezelschap bij escape games nederland.Website laten maken ?

Check ook de sites uit van waarde collega’s uit het culturele circuit:
Arie Vuyk www.arievuyk.nl
Bart Kuypers http://bartkuypers.nl 
Bart Melief www.bartmelief.com
Bart Vantieghem www.bartvantieghem.be
Fabian Franciscus www.fabianfranciscus.com
Hank www.ilovehank.tv
Klaas Prins http://klaas-prins.nl
Maureen Younger www.maureenyounger.com
Michael van Peel www.michaelvanpeel.be
Mo el Khamssi www.comedymo.nl
Raymon Hofkens www.raymonhofkens.nl
Reinier Meijer www.reinier-meijer.com
Patrick Spekman www.spekmen.nl
Ronald Oudman/ De Garnaal www.studiodegarnaal.nl
Sijmen Groot www.sijmster.nl
Steffen Brinkhaus www.steffenbrinkhaus.nl